یو پی اس نیروسان
تلگرام یو پی اس نیروسان 09120702884 تلفن یو پی اس نیروسان 021-88992181 ایمیل یو پی اس نیروسان info@niroosan.com

تولید کننده یوپی اس، ارائه باتری یو پی اس

یوپی اس لاین اینترکتیو یوپی اس آنلاین تک فاز یوپی اس آنلاین سه فاز باتری سیلداسید استابلایزر ولتاژ کارت SNMP
یو پی اس

یو پی اس های سری NS-ECO POWER محافظی جامع با قابلیت ارائه توان بالا در بسته اقتصادی هستند. این مدل یو پی اس ها در مقایسه با سری های قدیمی با مشخصات یکسان، دارای ابعاد جمع و جورتری می باشند و محافظت بیشتری را دربرابر نوسانات شدید ارائه می کنند. سری های NS-ECO POWER مجهز به یک تثبیت کننده ولتاژ بوده و همچنین دارای فیلتر EMI دربرابر نویزهای تداخلی الکترومغناطیسی می باشند و در هنگام قطع برق، خروجی پایدار و عاری از هرگونه اختلالات ولتاژی را برای تجهیزات متصل شده به یو پی اس ها فراهم می کنند.

یو پی اس برای مصارف خانگی یو پی اس برای تجهیزات شبکه یو پی اس برای دوربین های مداربسته یو پی اس برای کرکره برقی مطالب بیشتر
(Voltage Independent(VI
یو پی اس های لاین اینتراکتیو از نوع VI میباشند. منظور از VI یعنی ولتاژ خروجی مستقل از ولتاژ ورودی میباشد اما داخل یو پی اس ها یک تثبیت کننده که تغییرات ورودی را کاهش می دهد وجود دارد
یوپی اس

یو پی اس های سری SUPER CHARGHER برای افزایش مدت زمان پشتیبانی دستگاه ها و تجهیزات در هنگام بروز قطع طولانی مدت برق، بکار میروند و قادر به اتصال به کابینت باتری های خارجی می باشند. این مدل یوپی اس ها مجهز به تثبیت کننده ولتاژ در دومرحله افزایش ولتاژ و یک مرحله کاهش ولتاژ می باشند. عملکرد این نوع UPS به گونه ای است که در طول زمان افت ولتاژ و اضافه ولتاژ طولانی ، نیاز به استفاده از باتری به حداقل رسیده و در نتیجه این عملکرد، طول عمر باتری افزایش می یابد.

یو پی اس برای کرکره برقی  یو پی اس برای مصارف خانگی یو پی اس برای دوربین های مداربسته یو پی اس برای تجهیزات شبکه مطالب بیشتر
یو پی اس نیروسان

یو پی اس های سریNS-SINE POWER که دارای کنترلر دیجیتالیPWM می باشند هنگام قطع برق و اختلالات برقی در خروجی شکل موج سینوسی کامل ایجاد می کنند و از بارهای متصل به یوپی اس حفاظت کامل را به عمل می آورند.این سیستم ها برای حفاظت از پکیج حرارتی، سیستم های کامپیوتری حساس، سیستم های نظارت تصویری، امنیتی و حفاظتی و نیز سیستم های تجاری و فروش در مقابل اختلالات برق طراحی شده اند. از طرف دیگر، در این یو پی اس ها نرم افزار کنترل دستگاه از طریق شبکه و اینترنت (نظارت از راه دور) تعبیه شده است.

یو پی اس برای پکیج حرارتی یو پی اس برای مصارف خانگی یو پی اس برای دوربین های مداربسته مطالب بیشتر
 یو پی اس نیروسان یوپی اس نیروسان باتری نیروسان باطری نیروسان یو پی اس نیروسان
یوپی اس نیروسان

یو پی اس های سری KOMTECH Combi امکان اتصال پکیج های حرارتی و تجهیزات الکترونیکی به برق شهری را به صورت مستقیم تامین میکنند. این یو پی اس ها بارهای اتصالی را زمانی که ولتاژ شهری دچار قطعی برق و یا افت و افزایش ولتاژ میشوند به صورت مناسب توسط یک ترانس تثبیت ولتاژ عرضه میکنند.

 یو پی اس برای پکیج حرارتی مطالب بیشتر

یو پی اس نیروسان

چگونه از اطلاعات این سایت بهره مند شویم؟

کاربرد یو پی اس

باتری یو پی اس

نيروسان اطلاعات ارزنده ای را برای مشتريان خود در اين سايت جمع آوری کرده است، بطوريکه با مطالعه مطالب مي توانيد از انواع يو پي اس آگاهي داشته باشيد و بصورت آگاهانه نسبت به انتخاب و خريد يوپي اس موردنياز خود اقدام نماييد.


ليست قيمت يو پي اس راهنمای انتخاب يو پي اس
مطالب مفيد در مورد UPS ليست قيمت باتری UPS
يو پي اس برای کامپيوتر
يو پي اس برای سرور
يو پي اس برای دوربين مداربسته
يو پي اس برای تجهيزات پزشکي
يو پي اس برای ديتا سنتر
يو پي اس برای شبکه های کامپيوتری
يو پي اس برای دستگاه پوز
يو پي اس برای خودپرداز
باتری يو پي اس
تعويض باتری يو پي اس
باتری يو پي اس ايراني
تست باتری يوپي اس
باتری برای UPS
باتری يو پي اس صبا باتری
روش نصب باتری يو پي اس
باطری يو پي اس
نيروسان در شبکه های اجتماعي
اینستاگرام نيروسان تلگرام نيروسان لینک این نيروسان واتس آپ نيروسان فیسبوک نیروسان